Market SPIMR – zasady

Market SPIMR – zasady

Oddajemy Wam do dyspozycji sklep, w którym z założenia wiele materiałów będzie można pobrać po wniesieniu opłaty.

Szczerze mówiąc wolelibyśmy udostępnić wszystko za darmo i cieszyć się z dużej ilości pobrań, dalszych poleceń i udostępnień, ale… nie jest to możliwe.

Jednocześnie jest według nas oczywiste – i mamy nadzieję, że wszyscy to wiedzą –  że kserowanie, udostępnianie innym osobom, czy kopiowanie prac umieszczonych w MARKECIE SPIMR, będzie zubażać nasze stowarzyszenie i zmniejszać szanse na rozwój wydawniczych planów.

Zanim więc podzielicie się zakupionymi u nas utworami, czy artykułami  z przyjaciółmi,  kolegami, rodziną, weźcie pod uwagę fakt, że autorzy przekazali nam do opublikowania  swoje  prace, zgadzając się, iż ich honoraria zależeć będą od Państwa zainteresowania – od wpływów z pobrań w MARKECIE SPIMR.

Mamy nadzieję, że wszyscy myślimy podobnie i że możemy liczyć na   rzetelność i poszanowanie autorskich praw przez użytkowników naszego marketu. 

Co jeszcze jest ważne?

Po prostu – korzystajcie, ściągajcie, przekazujcie znajomym, ale wówczas wspierajcie nas finansowo, chociaż  dodatkowymi wpłatami.  Tylko w ten sposób będziemy mogli rozwijać działalność i poszerzać naszą ofertę w zgodzie z Waszymi oczekiwaniami.

Dobrowolne wpłaty na  działalność wydawniczą SPIMR, podobnie jak wpłaty członkowskie, prosimy kierować na nasze NOWE KONTO*/

PKO Inteligo
SPIMR 2016
54 1020 5558 0000 8002 3132 6875

Pragniemy przy tej okazji podkreślić, że wszyscy, którzy tworzyli nasz portal i MARKET SPIMR, działali społecznie. Niektórzy wręcz całkowicie zrzekli się honorariów.

Nie oczekujemy, że tak będzie zawsze…

Przeciwnie, chcemy zapłacić redaktorom i  autorom. Chcemy docenić ich wysiłek i móc liczyć na dalszą współpracę.  Pragniemy również powiększać grono osób współpracujących i  publikujących u nas swoje prace i utwory.

Jako propagatorzy idei twórcy rytmiki –  Emila Jaques-Dalcroze’a – zaprezentowanie potencjału tkwiącego w METODZIE RYTMIKI,  w tym w  działaniach artystycznych, edukacyjnych, profilaktycznych i terapeutycznych,  podzielenie się talentami, umiejętnościami i wiedzą – traktujemy jako nasz zaszczytny obowiązek.

Dążeniem naszym są takie działania, które sprawią, że  środowisko rytmików polskich, o którym ludziom stanowczo zbyt mało wiadomo, będzie  miało okazję szeroko zaistnieć w świadomości społecznej na polu edukacji muzycznej i  muzyczno-ruchowej oraz w popularyzacji wartościowego i zdrowego stylu życia, na wszystkich jego etapach – od okresu niemowlęcego, do późnej starości.

Nasze dokonania i ich owoce są naszą wizytówką! Dlatego uważamy, że należy o nich pisać i je prezentować. Liczymy na  Waszą pełną mobilizację, pomoc i wsparcie! To w końcu Wasz MARKET.

W następnej części opiszemy szczegółowo dalsze kwestie związane z korzystaniem z  NASZEGO NOWEGO MARKETU:

  • sposoby korzystania z aplikacji MARKET SPIMR,
  • cennik produktów,
  • zasady dla autorów pragnących publikować w naszym portalu jako autorzy artykułów i materiałów artystycznych i dydaktycznych do marketu.

OPŁATY CZŁONKOWSKIE ZWYKŁE

90,-PL – za rok z góry lub 50,-PLN – za pół roku z góry

STUDENCI i UCZNIOWIE 50%

45, PLN za rok z góry lub 25,-PLN za pół roku z góry.

 

Już niebawem…

  • Market SPIMR – zasady, cz. II – przygotowanie materiałów autorskich do publikacji w Markecie SPIMR.
  • Market SPIMR – zasady, cz. III – CENNIK Marketu SPIMR.

*/ Dotychczasowe konto SPIMR także działa, ale będziemy chcieli zamknąć je na koniec 2016 roku. Oto stary numer:

SPIMR 2010
Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy
50 1020 5558 1111 1577 3960 0128

Dodaj komentarz