Główne menu

LogowanieLogowanie

Strona główna Aktualności NOWY PORTAL SPIMR 2016
NOWY PORTAL SPIMR 2016 PDF Drukuj
Sekcja Aktualności
Wpisany przez admin   
sobota, 26 grudnia 2015 17:02


Mamy dobrą wiadomość.

Po wielu trudach i długich przygotowaniach, zaraz po Nowym Roku, otwieramy witrynę naszego stowarzyszenia w nowej odsłonie. Pragniemy rozwinąć na naszym portalu działalność wydawniczą dla członków i sympatyków RYTMIKI. Za pośrednictwem aplikacji SKLEP, możliwe będzie pobieranie rozmaitych materiałów, które będziemy zamieszczać na naszym portalu, w tym:
- artykuły,
- szersze publikacje w formacie pdf,
- piosenki i muzyka w formacie mp3,

- nagrania wideo i fimy,
- materiały do lekcji: scenariusze, konspekty, opracowania metodyczne itp.
oraz wszystko, co Państwo udostępnicie do sprzedaży w naszym serwisie a także, na co wpłyną zapotrzebowania od Was...

Portal z pierwszymi propozycjami wydawniczymi będzie dostępny zaraz po Nowym Roku 2016.
Materiały zamierzamy udostępniać po symbolicznie niskich cenach. Jednocześnie mamy nadzieję że Ci którzy zdecydują się z nich skorzystać, podejdą ze zrozumieniem do bezspornego faktu, że wszelka działalność, w tym zwłaszcza wydawnicza - także w ramach naszego stowarzyszenia działającego NON PROFIT - nie może być realizowana bez pieniędzy.
Chcemy przy tym zaprosić do współpracy autorów spośród naszych członków i nie tylko, aby stworzyć im możliwość odpłatnego publikowania wielu cennych  dla naszego środowiska materiałów ukrywanych - o ile nam dobrze wiadomo - w dziesiątkach szaf i szuflad rytmiczek i rytmików w całej Polsce...

Dlatego...

Każdy grosik przyjmiemy z radością. Liczą się zarówno gesty wsparcia płynące  z nagłego impulsu -  chęci wsparcia - naszej działalności, jak i wpłaty z tytułu przynależności do naszej organizacji. Wstępujcie i pomagajcie współtworzyć naszą "rytmiczną" rzeczywistość". Im będzie nas więcej, tym łatwiej będzie powiązać przystąpienie do SPIMR z konkretnymi korzyściami, w tym np. ze specjalnymi zniżkami, które przewidujemy dla naszych członków a także dla sympatyków, czyli m.in. tych osób, które polubiły nas na naszym facebukowym forum tutaj FACEBOOK spimr.pl >>> .

Dalsze szczegóły wkrótce...

 

Poprawiony: czwartek, 28 stycznia 2016 22:14
 
Copyright © 2020 Stowarzyszenie Pedagogów i Miłośników Rytmiki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.