Główne menu

LogowanieLogowanie

spimr-logo PDF Drukuj
Sekcja Aktualności
Wpisany przez admin   
poniedziałek, 25 sierpnia 2014 19:10

 

 

 

Logo SPIMR jest oparte na skrócie od pełnej nazwy stowarzyszenia SPiMR - Stowarzyszenie Pedagogów i Miłośników Rytmiki. 4 duże litery  SP oraz MR przedstawiają ludzkie postacie w ruchu upozowane pomiędzy trzema pięcioliniami-kolumnami, z których środkowa pełni funkcję spójnika "i" /kropka nad "i", to zazwyczaj głowa środkowego ludzika; głowy ludzików tworzą też razem wielokropek...   Kolumny, to nawiązanie do antycznych praźródeł stworzonej przez Emila Jaques-Dalcroze'a  Metody Rytmiki - metody muzycznego kształcenia i wychowania przez sztukę. Logo SPIMR powstało w kwietniu 2006 roku, w związku rejestracją naszego stowarzyszenia i założeniem portalu spimr.pl. W 2016 upłunie 10 lat od tego czasu...

Inne wersje kolorystyczne głównego logo wykorzystywane w publikacjach SPIMR ooraz pozostałe grafiki i logotypy dotychczas stworzone dla strony spimr.pl:

 

 

 

 

 

 

 

najnowsze wersje logo spimr

   

 

 

 

 

 

Autorką i wykonawcą wszystkich graficznych form naszego logo, podobnie jak pozostałych znaków graficznych, ilustracji i wszystkich galerii jest Ewa Jakubowska.

 

/ej/

Poprawiony: poniedziałek, 15 lutego 2016 22:16
 
Copyright © 2020 Stowarzyszenie Pedagogów i Miłośników Rytmiki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.